Një fëmijë mbytet në lumë

E publikuar: 09/03/2015 11:14
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Policia e Kosovës njofton se dje në  Zubin Potok, një fëmijë i nacionalitetit serb ka ra në lumë dhe si pasojë viktima ka ndërruar jetë.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë u është dorëzuar familjarëve.