Neymar: Jemi më të mirë se ‘BBC’

E publikuar: 12/03/2015 12:09
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Anësori i Barcelonës, Neymar ka thënë se sulmi i Katalanasve është superior ndaj atij të Real Madrid, pak ditë para El Classico, e cila zhvillohet me 22 mars.
”A jemi më të mirë se BBC? Mendoj që po, por nuk preferoj të flas për rivalët”. ”Çdo herë ne u kemi shkaktuar probleme kundërshtarëve tanë. Çdo ditë e më shumë ne po përmirësohemi. Messi dhe Suarez janë dy lojtarë që nuk ka shumë për të folur”. ”Messi është më i miri në botë, gjithashtu edhe Suarez është më i miri! Është kënaqësi të luash përkrah të dyve”, vazhdoi braziliani./veqsport.com/