‘Neymar do ta kaloj Pelen’

E publikuar: 18/03/2015 15:33
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Romario ka deklaruar se rekordi i Peles sa i përket golave të realizuar me Brazilin së shpejti do të thyhet nga Neymar.

”Unë mendoj se duke marrë parasysh edhe moshën që ka – Neymar do bëhet golashënuesi më i mirë në historinë e Brazilit duke kaluar edhe Pelen” ”Unë kam lënë shenjat e mija në histori dhe tani është rradha e Neymar”, tha Romario./veqsport.com/