Nesër priten reshje shiu e bore

E publikuar: 06/12/2023 21:51
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Për të enjten parashikohet të mbajë mot i vranët dhe pritet kohë pas kohe të ketë reshje lokale shiu dhe bore.

Reshjet në formë të borës më të pranishme pritet të jenë në Rrafshin e Kosovës.

Temperaturat do të pësojnë ulje, me minimale që do të lëvizin prej -1 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 1 deri në 4°C.