Nën kërcënimin e armës, hajnat e vjedhin një market në Ferizaj

E publikuar: 05/12/2023 09:21
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Një grabitje me armë ka ndodhur në qytetin e Ferizajit.

Persona të maskuar kanë hyrë në market dhe nën drejtimin e armës kanë vjedhur 200 euro.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhee rasti ëshët duke u hetuar.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se në marketin e tij, dy persona të maskuar nën kërcënimin e armës, i kanë grabitur 200 € dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Njësitë policore kanë dalë ne vendin e ngjarjes. Rasti duke u hetuar.”