Ndodh edhe kjo: Publikohet lista e Kombëtares së Kosovës, ani pse nuk e ka përgjegjësin e përpilimit të listës!

E publikuar: 28/05/2024 21:26
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Kombëtarja e Kosovës në volejboll aktualisht është pa përzgjedhës.

Por edhe pse në mungese të njeriut që do të duhej ta përpilonte listën dhe ta bënte publikimin e saj, këtë e ka bërë Federata e Volejbollit, shkruan express.

Kjo e fundit sot e publikoi listën për kampanjën kualifikuese për CEV EuroVolley.

Në njoftim, thuhet se ekipi do të grumbullohet të enjten dhe ndërkohë do të emërohet edhe përzgjedhësi i ri.