Mourinho: Jam më i miri në botë

E publikuar: 15/03/2015 13:52
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Trajneri i Chelseat, Jose Mourinho e konsideron veten si trajnerin më të mirë në botë.

”Njerëzit janë tejet të shqetësuar rreth meje. Ata nuk e dinë cila është lumturia ime. Ndjehem i lumtur kur krahasoj veten time me të tjerët” ”Unë shoh diferencë dhe distancë tejet të madhe mes meje dhe të tjerëve, megjithatë unë kam respekt të madh për të gjithë”, tha Mourinho./veqsport.com/