Mitrovicë: Rrihet nga bashkëshorti, dërgohet në QKUK

E publikuar: 22/05/2017 11:37
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Në QKUK në Prishtinë është pranuar për tretman mjekësor viktima femër e cila ka informuar njësitin policor se është goditur nga bashkëshorti i saj.

Policia bën të ditur se i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistës me urdhër të prokurorit i njëjti dërgohet në mbajtje.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme në Mitrovicë

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!