Merret vendimi përfundimtar për ndeshjen Rumani – Kosovë

E publikuar: 12/09/2023 21:55
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Është vendosur për rinisjen e ndeshjes mes Rumanisë dhe Kosovës.

Futbollistët kanë dalë për ngrohje në fushë dhe pas pak pritet rinisja e ndeshjes, shkruan Gazeta Express.

Futbollistët kanë dhjetë minuta kohë për ngrohje.