Mercedes lë pa frymë adhuruesit e G-Class

E publikuar: 12/03/2015 00:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Kompania e njohur gjermaneMercedes për modelin e saj të ri GLE Coupe ofron një paketë tjetër të re të quajtur NightPackage.

Paketa Night Package përfshin eksterierin me elemente të zeza, duke filluar nga maska e përparme, spoiler i përparmë, retrovizorët High Gloss Black, kornizat e xhamave, difuzer i pasmë, xhamat e errët në pjesën e pasme, tubat e shkarkimit Black Chrome dhe rrotat prej alumini 21 dhe 22-inç.

Night Package është në dispozicion për të gjitha versionet e modelit GLE Coupe, nga versioni GLE 350 d 4MATIC e deri tek Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC

1