Llojet e djemve që janë totalisht vlerë e kohës tuaj (Foto)

20.03.2015 15:27
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Llojet e djemve që janë totalisht vlerë e kohës tuaj (Foto)

Ky ia vlen!

Djalosh i cili e bën atë që thotë se ai do të mund ta bënte. Ai thërret kur thotë se ai do të të thëras dhe i angazhon planet e tij paraprakisht. Dhe nëse ndodh diçka që ai nuk mund të bëjë atë që ai ka thënë, atëherë ai gjithmonë ka një arsye të vërtetë të mirë.

Djalosh i cili ndan vlerat tuaja. Nuk ka rëndësi se sa shumë e doni një person, në qoftë se nuk i vlerësoni të njëjtat gjëra (si ku të jetoni, të keni fëmijë ose jo, si t’i menaxhoni financat tuaja) ajo kurrë nuk do të funksionojë.

Djalosh i cili ju tregon se si ai me të vërtetë ndjehet. Të folur për to është po aq i rëndësishëm sa t’i keni po ato ndjenja. Ju nuk mund të jeni i vetmi në marrëdhënie cili është në gjendje për të diskutuar ndjenjat tuaja.

Djemtë që dëgjojnë. Ai e di akulloren tuaj të preferuar dhe lulen tuaj të preferuar, kujton historinë që i keni rëfyer lidhur me një garë të luajtur në gjimnaz. Sepse ju kur flisni çdo gjë tjetër në botën e tij zhduket.

/Puhia.com/

 

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kjo sjellje toksike në punë dëmton shëndetin tonë mendor

Kjo sjellje toksike në punë dëmton shëndetin tonë mendor

Koha e ushqimit mund të ndikojë në plakjen më të shpejtë

Koha e ushqimit mund të ndikojë në plakjen më të shpejtë

Pse duhet t’i hekurosni rrobat mbrapsht?

Pse duhet t’i hekurosni rrobat mbrapsht?

Tregu evropian i telefonave po shënon tremujorin e parë më të keq që nga viti 2013

Tregu evropian i telefonave po shënon tremujorin e parë më të keq që nga viti 2013

Studimi i ri: Nëse pini pije të gazuara, rrezikoheni të prekeni nga kanceri

Studimi i ri: Nëse pini pije të gazuara, rrezikoheni të prekeni nga kanceri

Sa e dëmton duhani shëndetin tonë mendor?

Sa e dëmton duhani shëndetin tonë mendor?

Përdorimi i vajit të ullirit në flokët e thata

Përdorimi i vajit të ullirit në flokët e thata

Ushqimet që ndihmojnë në rritjen e përqendrimit

Ushqimet që ndihmojnë në rritjen e përqendrimit

Gjendet origjina e pandemisë më të rëndë që ka kaluar njerëzimi

Gjendet origjina e pandemisë më të rëndë që ka kaluar njerëzimi

15 shprehjet më romantike të filmave të të gjitha kohërave

15 shprehjet më romantike të filmave të të gjitha kohërave

Koha e shalqirit, por çfarë i ndodh trupit kur e konsumoni?

Koha e shalqirit, por çfarë i ndodh trupit kur e konsumoni?

Këshilla të vlefshme para se të filloni zyrtarisht procesin e nxirjes

Këshilla të vlefshme para se të filloni zyrtarisht procesin e nxirjes

Truke të thjeshta për të eliminuar kilet e tepërta para plazhit

Truke të thjeshta për të eliminuar kilet e tepërta para plazhit

Si ta hapni kapakun e kavanozit në sekondë: Pa thikë dhe pa u munduar

Si ta hapni kapakun e kavanozit në sekondë: Pa thikë dhe pa u munduar

Disa ide se si të lini cigaren

Disa ide se si të lini cigaren

​Lista e ushqimeve që ulin rrezikun nga kanceri

​Lista e ushqimeve që ulin rrezikun nga kanceri