Ledri Vula ka lansuar këngën e tij më të re, “Monaco”

E publikuar: 03/06/2022 17:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Këngëtari Dhe reperi Ledri Vula ka lansuar këngën e tij më të re, “Monaco”

Këngë është tipike verore dhe pos Ledrit vëmendjen në të e merr edhe modelja në klip.

Por, nuk ka vetëm kaq! Klipi duket se ka kushtuar shtrenjtë pasi që Ledri shihet duke udhëtuar me helikopter dhe në njërin prej qyteteve më të shtrenjts në botë, Monaco.

Kënga është punuar nga Cricket kurse teksti është shkruar nga Muma dhe Ledri.

Kliko këtupër ta dëgjuar këngën

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!