Lediona largohet nga shtëpia e Big Brother VIP Albania

E publikuar: 27/03/2024 00:12
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Një nominim i fortë ka qenë në këtë javë në mes Ilnisës, Ledionës, Eglës, Jetmirit dhe Heidit. Por, më votat e publikut është larguar Lediona.

Lediona ishte pjesë e këtij formati për 73 ditë.

Spektakli i sotëm, është karakterizuar më shumë debate dhe mos pajtime në mes banorëve.