Labi, Ledri, Lumi B, PM dhe Dagz sjellin versionin e ri të këngës “Kujt i paske ngja”

E publikuar: 29/05/2024 20:25
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Këngëtari i njohur Labinot Tahiri ka rikthyer hitin e tij “Kujt i paske ngja”.

Versioni i ri i kësaj kënge ka ardhur në bashkëpunim me Ledrin, Lumi B, Dj Pm e Dj Dagz.

Këngën mund ta dëgjoni më poshtë: