“Ky jam unë tre muaj pas aksidentit”, Orlando Bloom flet për ngjarjen që për pak i kushtoi me jetë

01.09.2021 12:37
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
“Ky jam unë tre muaj pas aksidentit”, Orlando Bloom flet për ngjarjen që për pak i kushtoi me jetë

Orlando Bloom është kthyer pas në kohë dhe ka kujtuar vitin 1998 kur ka pësuar një aksident të rëndë.

Ylli hollivudian ka treguar më herët se ky aksident ndodhi teksa po ngjitej në tarracën e shtëpisë së një miku, kur u rrëzua dhe theu shtyllën kurrizore.

“Ky jam unë me mbajtësen e shpinës rreth vitit 1998 dhe rreth tre muaj pas aksidentit kur rashë tre kate dhe theva shtyllën kurrizore, duke i shpëtuar vdekjes dhe paralizës. Jam mirënjohës për për gjymtyrët e mia që më lejojnë të shtyj kufijtë e mi dhe të jetoj jetën (tani më e sigurt)”, shkroi ai për aksidentin që për pak i kushtoi jetën.

Më herët, ai është rrëfyer pa dorashka për “NSFW” lidhur me jetën e tij seksuale me Katy Parry, për të cilën kishte ankesa!

I pyetur sa shpesh kryejnë marrëdhënie intime, Bloom u përgjigj sinqerisht se s’po bëjnë seks mjaftueshëm.

“Jo sa duhet – ne kemi pasur një fëmijë,” tha aktori, deklarata e të cilit bëri xhiron e rrjetit.
Epo, duket se ardhja në jetë e vogëlushes Daisy i ka zënë të gjithë kohën mami Katy-t për t’iu përkushtuar sa duhet edhe bashkëshortit.

Orlando ishte i pranishëm në sallën e lindjes, teksa në një intervistë për Jimmy Kimmel Live, këngëtarja tregoi se Bloom ishte tepër mbështetës.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Arjola Demiri rrëfen historinë rrëqethëse kur abortoi binjakë: I thash mjekut aman mi hiq

Arjola Demiri rrëfen historinë rrëqethëse kur abortoi binjakë: I thash mjekut aman mi hiq

Aktori zbulon skenarët e “Për’puthen”: Alvisa dhe Hyseni po shtiren, ata janë bashkë jashtë emisionit

Aktori zbulon skenarët e “Për’puthen”: Alvisa dhe Hyseni po shtiren, ata janë bashkë jashtë emisionit

Publikohen fotot e Adës së “Për’puthen” para ndërhyrjeve estetike

Publikohen fotot e Adës së “Për’puthen” para ndërhyrjeve estetike

Gjiko, Lumi B, Ledri Vula dhe DJ Flow paralajmëron pbashkëpunimin e ri “Ça bone”

Gjiko, Lumi B, Ledri Vula dhe DJ Flow paralajmëron pbashkëpunimin e ri “Ça bone”

Gjilani i gatshëm për të vazhduar ndryshimin më 17 tetor

Gjilani i gatshëm për të vazhduar ndryshimin më 17 tetor

“Je bekimi më i madh i jetës time”- Nera ia uron ditëlindjen Sabri Fejzullahut

“Je bekimi më i madh i jetës time”- Nera ia uron ditëlindjen Sabri Fejzullahut

Lirohet nga paraburgimi Fjolla Morina

Lirohet nga paraburgimi Fjolla Morina

Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, sjell në jetë një djalë

Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, sjell në jetë një djalë

Flet 21 vjeçarja nga Vitia që punon striptiste në Amerikë

Flet 21 vjeçarja nga Vitia që punon striptiste në Amerikë

Kosovari jep puthje dhe ledhatime në takimin e parë me Adën

Kosovari jep puthje dhe ledhatime në takimin e parë me Adën

“Nëse s’i plotësoja këtë kusht, Olsa pushohej nga puna”, Sindi ia nxerrë të palarat Olsës

“Nëse s’i plotësoja këtë kusht, Olsa pushohej nga puna”, Sindi ia nxerrë të palarat Olsës

Habit konkurrentja e ‘Për’Puthen’: Meshkujt shqiptarë nuk janë gjë në shtrat…

Habit konkurrentja e ‘Për’Puthen’: Meshkujt shqiptarë nuk janë gjë në shtrat…

Shkenda Dubova në zi, i vdes babai

Shkenda Dubova në zi, i vdes babai

Dënohet me burgim Ardian Xhaferi, reperi kosovar që tentoi ta vriste Dudën

Dënohet me burgim Ardian Xhaferi, reperi kosovar që tentoi ta vriste Dudën

Kjo është konkurrentja e parë e “Big Brother Vip”

Kjo është konkurrentja e parë e “Big Brother Vip”

Don Xhoni thyen rregullat, gjobitet nga policia e Kosovës

Don Xhoni thyen rregullat, gjobitet nga policia e Kosovës