Kujt i ngjan? Për herë të parë Luizi dhe Kiara zbulojnë portretin e vajzës së tyre

E publikuar: 30/05/2024 21:04
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Ejlli janë bërë prindër për herë të parë të një vajze. para një muaji.

Vogëlushja quhet Luna, e cila sipas çiftit ka ngjarë më shumë nga Luizi.

Ndërkohë që ditën e sotme, ato kanë postuar një video, ku shfaqen duke mbajtur vajzën në krahë, dhe për herë të parë ato kanë shuar kuriozitetin e ndjekësve duke ndarë me to portretin e Lunës.