Kjo është artistja bukuroshe e Ahmet Isufit (Foto)

16.09.2015 00:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kjo është artistja bukuroshe e Ahmet Isufit (Foto)

Gjiltina Isufi një vajzë e talentuar e cila përmes lapsit shpreh talentin e saj në vizatim, ka bërë që shumë kush të mbetet i habitur me atë se çfarë dinë të bëjnë duart e saj.

Ndonëse babin e ka politikan, nënkryetarin e AAK-së, Ahmet Isufi.

Është vetë babi i saj Ahmet Isufi i cili përmes postimit të disa fotografive në Facebook ka prezantuar talentin e së bijës.

“Pak relax me artisten e babit”, ka shkruar Ahmet Isufi.

 

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Bekim Fehmiu për “Variety” më 1993: Nuk është e lehtë të jesh shqiptar në Serbi

Bekim Fehmiu për “Variety” më 1993: Nuk është e lehtë të jesh shqiptar në Serbi

Kitaristi Ledion Halitaj shkëlqen në festivalin ndërkombëtar në Rumani, zë vendin e parë në dy kategori

Kitaristi Ledion Halitaj shkëlqen në festivalin ndërkombëtar në Rumani, zë vendin e parë në dy kategori

Shqiptarja në emër të ISIS i pengon gratë tjera shqiptare të kthehen

Shqiptarja në emër të ISIS i pengon gratë tjera shqiptare të kthehen

INDEP: Pakoja për rimëkëmbje ekonomike s’u zbatua në tërësi, nevojiten objektiva të matshme

INDEP: Pakoja për rimëkëmbje ekonomike s’u zbatua në tërësi, nevojiten objektiva të matshme

Kroacia s’ka marrëveshje me Kosovën për ekstradimin e shtetasve të saj

Kroacia s’ka marrëveshje me Kosovën për ekstradimin e shtetasve të saj

169 raste aktive me koronavirus në Kosovë

169 raste aktive me koronavirus në Kosovë

Ministri Sveçla: Nesër në mbrëmje nisen për Kosovë arkivolat me trupat e 10 viktimave të aksidentit në Kroaci

Ministri Sveçla: Nesër në mbrëmje nisen për Kosovë arkivolat me trupat e 10 viktimave të aksidentit në Kroaci

IKSHPK me apel për vaksinim, përmend edhe mbylljen totale

IKSHPK me apel për vaksinim, përmend edhe mbylljen totale

Stafi i Klinkës Infektive kërkon nga ministri Vitia shtim të numrit të infermierëve kujdestarë

Stafi i Klinkës Infektive kërkon nga ministri Vitia shtim të numrit të infermierëve kujdestarë

Qytetarët që kishin termin për t’u vaksinuar sot, mund të vaksinohen nesër

Qytetarët që kishin termin për t’u vaksinuar sot, mund të vaksinohen nesër

Rasti ndaj Thaçit e të tjerëve: Apeli rrëzon katër nga pesë ankesat e aplikantëve që iu refuzua statusi i viktimës

Rasti ndaj Thaçit e të tjerëve: Apeli rrëzon katër nga pesë ankesat e aplikantëve që iu refuzua statusi i viktimës

Prokuroria jep detaje: I arrestuari në grykën e Deçanit ishte përgjegjës për kamerat tek burimi i ujit

Prokuroria jep detaje: I arrestuari në grykën e Deçanit ishte përgjegjës për kamerat tek burimi i ujit

Votimi jashtë Kosovës për zgjedhjet komunale/ Deri tani janë aprovuar 653 aplikacione

Votimi jashtë Kosovës për zgjedhjet komunale/ Deri tani janë aprovuar 653 aplikacione

ShSKUK: 80 pacientë të hospitalizuar nga Covid-19

ShSKUK: 80 pacientë të hospitalizuar nga Covid-19

Specialja propozon t’i vazhdohet paraburgimi Salih Mustafës, mbrojtja kërkon lirimin e tij

Specialja propozon t’i vazhdohet paraburgimi Salih Mustafës, mbrojtja kërkon lirimin e tij

Simmons i reagon ambasadorit gjerman: E-mailat dhe dokumentet janë aty që t’i shohin të gjithë

Simmons i reagon ambasadorit gjerman: E-mailat dhe dokumentet janë aty që t’i shohin të gjithë