Këngëtarja e re Edona Morina ​publikon këngën “Ah Zeshkani”

26.11.2021 20:14
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Këngëtarja e re Edona Morina ​publikon këngën “Ah Zeshkani”

Këngëtarja e re e muzikës argëtuese dhe popullore, Edona Morina publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Edona Morina këngëtarja e muzikës argëtuese dhe popullore e cila vitet e fundit është aktive në skenën Kosovare vjen disa projekte per kete fundvit, dy nga këngët e përzgjedhura janë kënga “Ah Zeshkani” këngë argëtuese këngë e cila është ripërpunim i këngëtarit Suanj Saraqi po ashtu me këngë popullore Potpuri 2022.

(E sponsorizuar)

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Këngëtarja e re Edona Morina ​publikon këngën “Ah Zeshkani”

Këngëtarja e re Edona Morina ​publikon këngën “Ah Zeshkani”

Fifi largohet nga “Big Brother VIP”

Fifi largohet nga “Big Brother VIP”

Çfarë është “Service95”, Dua Lipa zbulon projektin e saj më të ri

Çfarë është “Service95”, Dua Lipa zbulon projektin e saj më të ri

Momenti kur Fifit i bie të fikët LIVE në Big Brother VIP (VIDEO)

Momenti kur Fifit i bie të fikët LIVE në Big Brother VIP (VIDEO)

Banori i ri në “Big Brother VIP” është analisti i njohur

Banori i ri në “Big Brother VIP” është analisti i njohur

“I kam bërë dëm Granitit”, Fifi shpërthen në lot

“I kam bërë dëm Granitit”, Fifi shpërthen në lot

Miss Serbia largohet nga konkursi i bukurisë pas fotos me simbolin e shqiponjës

Miss Serbia largohet nga konkursi i bukurisë pas fotos me simbolin e shqiponjës

Po nis një lidhje e re në BB Vip? Pasi quajti Fifin “motër”, Graniti i afrohet Semit

Po nis një lidhje e re në BB Vip? Pasi quajti Fifin “motër”, Graniti i afrohet Semit

E adhuroja, por tani e urrej Fifin”, modelja shqiptare jep deklaratën e fortë për këngëtaren nga Kosova

E adhuroja, por tani e urrej Fifin”, modelja shqiptare jep deklaratën e fortë për këngëtaren nga Kosova

Ylli i Hollywoodit që e kishte ngritur çështjen e Kosovës gjatë luftës nis të dëshmojë kundër politikanëve

Ylli i Hollywoodit që e kishte ngritur çështjen e Kosovës gjatë luftës nis të dëshmojë kundër politikanëve

Fjalët e Granitit e bëjnë Fifin për spital, thirret me urgjencë ambulanca në “Big Brother”

Fjalët e Granitit e bëjnë Fifin për spital, thirret me urgjencë ambulanca në “Big Brother”

“Pse më dhanë një armë të mbushur?” Si reagoi Alec Baldwin pas ngjarjes tragjike në sheshxhirim

“Pse më dhanë një armë të mbushur?” Si reagoi Alec Baldwin pas ngjarjes tragjike në sheshxhirim

Producenti i njohur botëror zgjedh Erza Muqollin për projektin e tij: Një talent i jashtëzakonshëm

Producenti i njohur botëror zgjedh Erza Muqollin për projektin e tij: Një talent i jashtëzakonshëm

“Unë e mbaj familjen, dua të di si janë dhe a kanë nevojë për diçka”, emocionohet Fifi

“Unë e mbaj familjen, dua të di si janë dhe a kanë nevojë për diçka”, emocionohet Fifi

Gazetarja e njohur rrefeu për dhunën në familje, burri që e rrahu e viziton në Big Brother

Gazetarja e njohur rrefeu për dhunën në familje, burri që e rrahu e viziton në Big Brother

Arjola Demiri rrëfen historinë rrëqethëse kur abortoi binjakë: I thash mjekut aman mi hiq

Arjola Demiri rrëfen historinë rrëqethëse kur abortoi binjakë: I thash mjekut aman mi hiq