Keisi reagon për herë të parë pas deklaratave të Stresit?

E publikuar: 11/01/2023 20:31
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Stresi është ndër banorët më të përfolur të Big Brother VIP Kosova.

Ai e ka përmendur shumë brenda shtëpisë edhe ish-bashkëshorten e tij, Keisi Bezhanin.

Mirëpo, së fundmi, Stresi tha se ajo ka tumor dhe për këtë edhe ai flet shumë shpeshë më të, madje duke i kërkuar edhe ribashkim dhe pritur një reagim nga ajo.

Ndërkohë për disa javë Keisi nuk kishte reaguar me asnjë postim drejt deklaratave të Stresit, megjithatë me postimin e fundit ajo ka habitur fansat.

“S’kam kohë për urrejtje dhe energji të keqe, e kam mendjen tek paratë”, shkruan Keisi duke treguar kështu se nuk i intereson aspak çfarë flitet për të.