Edmond Kapllani (FSV Frankfurt #9) mit dem Elfmeter Tor zum 3:2, FSV Frankfurt , 27.02.20152. Fussball Bundesliga 2014/2015,

21.03.2015 13:43
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!