Ilir Shaqiri shan presidenten – ajo pati dekoruar Shkurte Fejzën

E publikuar: 13/03/2015 15:45
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Autori dhe solisti i shumë këngëve patriotike Ilir Shaqiri ka publikuar një opinion ku nuk ka lënë të zezë pa thënë për presidentan Jahjaga tek e ka vlerësuar atë si të padijshme.

Opinioni i publikuar në telegrafi.com duket se ka motiv xhelozinë. Miq të afërt të Shaqirit i kanë thënë Ripostit se këngëtari nuk e ka përjetuar mirë faktin që Jahjaga ka dekoruar muaj më parë këngëtaren Shkurte Fejza, të cilën Shaqiri e përjeton si rivale të drejtëpërdrejtë në këngët me motive patriotike.