I ofron të dashurën, në këmbim të fanelës Ronaldos

E publikuar: 09/03/2015 10:17
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Në ndeshjen mes Athletico Bilbaos dhe Real Madridit, Cristiano Ronaldo mori një ofertë tejet interesante.

Me një pankartë në duar, tifozi në gjuhën spanjolle ka shkruar: ”Të ofroj të dashurën, në këmbim të fanelës tënd”, dedikuar Cristiano Ronaldos. Sulmuesi portugez, meç është ‘single’, u gëzua nga kjo./veqsport.com/