Hoti lajmërohet nga SHBA-ja, i rrethuar nga anëtarë të Kongresit

E publikuar: 15/09/2022 17:52
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ish-kryeministri i Kosovës dhe tani deputet i LDK-së, Avdullah Hoti është duke zhvilluar një vizitë.

Hoti ka njoftuar se me anëtarët e Kongresit të SHBA-së ka diskutaur për sfidat nëpër të cilat po kalon gjithë bota.

 

“Miqësi e përhershme me SHBA-në.Diskutim me anëtarë të Kongresit të SHBA-së dhe deputetët e rajonit për sfidat nëpër të cilat po kalon e gjithë bota demokratike”, ka shkruar Hoti në Facebook.

 

Image