Helmohet pas ushqimit që kishte blerë në ETC (FOTO)

E publikuar: 08/03/2015 22:49
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Një qytetarë nga Podujeva është helmuar pasi ai kishte ngrënë disa hurme që i kishte blerë në marketing ETC.

Ai i ka thënë “Zëri”-t se, pasi që kishte hëngër disa hurme e kishte vrejtur që janë të mykura.

“ Unë kam ardhur në pushim në Kosovë dhe jam duke u çuditur se si mund të ndodh që një market lejohet të ketë ushqime të mykura. Pasi që i kam ngrënë disa hurme fillova të vjelli dhe të kem temperaturë. Por, nuk po i frikësohem shumë vetit por gruaja ime është shtatzëne”, ka thënë J.S /Zeri

 

Image
Image
Image