Hekuran Krasniqi ft Xheza ft LMN vijnë me një superbashkëpunim Dashnia jeme

E publikuar: 16/07/2022 19:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Këngëtari i mirënjohur kosovar Hekuran Krasniqi ska të ndalur me projekte të reja, ai ka publikuar këngën më të re, me titull “Dashnija jeme”.

Hekurani vjen në këtë bashkëpunim me këngëtarin Xhezair Elezi & Elion Krasniqi.

Menjehere pas publilimit, kenga eshte mirepritur mjaft mire te degjuesit.

Muzika & Teksti: Hekuran Krasniqi.

Me poshte video e plote e kenges

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!