Gjashtë të lënduar në një aksident në Prishtinë (Foto)

E publikuar: 14/03/2015 01:04
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Gjashtë persona janë lënduar derisa vetura e tipit Wolfswagen Golf 5 është vetaksidentuar në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë.

Policia e Kosovës i ka thënë portalit Koha.net se aksidenti ka ndodhur rreth orës 3:23 në mëngjesin e së shtunës.

“Gjashtë personave që gjendeshin në veturë, u është ofruar ndihma e parë. Vetura është vetaksidentuar dhe ka goditur një shtyllë elektrike. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka njoftuar edhe njësitin emergjent dhe KEK-un”, ka thënë Baki Kelani.

Fotografitë i ka dërguar në adresë të portalit një lexues:

/express/