“Gëzuar, energjia ime!” Kush i thotë kështu Flori Mumajesit? (Foto)

E publikuar: 23/08/2017 13:35
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Kantautori Flori Mumajesi feston gjatë ditës së sotme ditëlindjen.

Në morinë e urimeve që ai ka marrë gjatë ditës së sotme ka spikatur urimi i këngëtares Arilena Ara. Ajo ka publikuar në Instagram foton e kantautorit dhe krahas saj ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen Energjia ime!,”-shkruan Arilena në rrjete sociale./Gazeta Express/