Gazetarja e njohur rrefeu për dhunën në familje, burri që e rrahu e viziton në Big Brother

15.10.2021 23:24
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Gazetarja e njohur rrefeu për dhunën në familje, burri që e rrahu e viziton në Big Brother

Gazetarja, Paloma Demneri ka tashmë dhe sa ditë që është brenda shtëpisë së famshme të “Big brother VIP”.

Ajo gjatë kohës që po qëndron brenda shtëpisë, ka treguar një histori të trishtë me bashkëshortin e saj që ajo tashmë e ka një vajzë me të.

Paloma thoshte se bashkëshorti e kishte rrahur atë, por ai sot vendosi ta vizitonte brenda shtëpisë së famshme, ku këtë Paloma e prit shumë me sportivitet.

Në një bisedë me Monika Lubonjën, Paloma rrëfeu dhunën nga bashkëshorti, muzikanti Alandy. Gazetarja tregoi të gjithë skenën e momentit kur është dhunuar nga ai. Sipas Palomës, veprimet që ai ka kryer ndaj saj, ishin shumë të rënda dhe se ajo e ka duruar këtë situatë për 8 vite rresht, pasi Alandy më parë ka pasur një varësi ndaj alkoolit.

Më kapte kështu për të më përplasur në tokë. Më përplaste në tokë. Dhe unë që mbahesha tek ai, sepse mendoja se do të më plaste koka në tokë si shalqi. Siç ishte nga kuzhina me thikën në dorë dhe unë që i thoja: “Të lutem hiqe thikën”. Më mori nga dera përjashta për të më hedhur në tokë. Aty pastaj mora policinë. U bëmë gazi i botës, po nuk kisha çfarë të bëja. Durova 8 vjet, vitet e fundit e fundit u rëndua gjendja. E humbi logjikën.

Por, burri i saj në ‘Big Brother i thotë në sy Palomës se nuk e ka goditur atë.

“Unë nuk e kam goditur, prandaj duhet te sqaroj se nuk e di se çfarë shkruajnë mediat”, tha burri i Palomas.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Këto janë 5 arsyet pse keni erë të keqe të gojës

Këto janë 5 arsyet pse keni erë të keqe të gojës

Triumfi në finalen e madhe të Tiranës, Jose Mourinho shënon suksesin e jashtëzakonshëm në karrierë

Triumfi në finalen e madhe të Tiranës, Jose Mourinho shënon suksesin e jashtëzakonshëm në karrierë

Çfarë ju nevojitet për mëngjes për një metabolizëm më të shpejtë?

Çfarë ju nevojitet për mëngjes për një metabolizëm më të shpejtë?

Legjenda e xhudos, i vendosi vajzës emrin e ish të dashurës (VIDEO)

Legjenda e xhudos, i vendosi vajzës emrin e ish të dashurës (VIDEO)

Giresse publikon listën e Kosovës për ndeshjet e qershorit

Giresse publikon listën e Kosovës për ndeshjet e qershorit

Pamje nga sulmimi i eskortës së Azet, ku u dëgjuan edhe të shtëna armësh (Video)

Pamje nga sulmimi i eskortës së Azet, ku u dëgjuan edhe të shtëna armësh (Video)

Horoskopi për datën 23 maj

Horoskopi për datën 23 maj

Ky fëmijë në foto, sot është këngëtar i famshëm shqiptar! A e njihni?

Ky fëmijë në foto, sot është këngëtar i famshëm shqiptar! A e njihni?

Ju jep energji dhe rrit bukurinë tuaj, specialistët e të ushqyerit sigurojnë përfitimet nga kafeja

Ju jep energji dhe rrit bukurinë tuaj, specialistët e të ushqyerit sigurojnë përfitimet nga kafeja

Veliaj: Rita Ora dhe Dua Lipa me koncert në Tiranë këtë vit

Veliaj: Rita Ora dhe Dua Lipa me koncert në Tiranë këtë vit

Pas 11 vjetësh, Milan shpallet kampion i Serie A-së (VIDEO)

Pas 11 vjetësh, Milan shpallet kampion i Serie A-së (VIDEO)

City apo Liverpool? Sot vendoset fituesi i Premier League

City apo Liverpool? Sot vendoset fituesi i Premier League

Kriset miqësia me Arjola Demirin, Atdhe Xharavina zbulon shkakun: Disa njerëz…

Kriset miqësia me Arjola Demirin, Atdhe Xharavina zbulon shkakun: Disa njerëz…

Bebe Rexha shfaqet tejet tërheqëse në pozat pranë veturës në Hollywood

Bebe Rexha shfaqet tejet tërheqëse në pozat pranë veturës në Hollywood

Ky ushqim deti fshin shenjat e plakjes dhe rinovon mendjen

Ky ushqim deti fshin shenjat e plakjes dhe rinovon mendjen

Pse nuk është mirë të bartni syze dielli herët në mëngjes?

Pse nuk është mirë të bartni syze dielli herët në mëngjes?