Gara për të pasmet më të mira në botë (Foto)

14.03.2015 00:19
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Gara për të pasmet më të mira në botë (Foto)

Tani është zyrtare: Prapanica e madhe e ka mundur modelin e deritashëm të vijave perfekte trupore.

Pra kush e ka më të mirën?
2014-ta ishte viti kur ‘belfie’ u bë e famshme, gjithashu edhe rritja shumë e madhe (44%) e ndërhyrjeve në prapanicë.

Cdo ditë e më shumë të famshme po zgjedhin ta përqafojnë madhësinë në të pasmet e tyre, femrat kanë krijuar një listë me të pasmet më të bukura në qilimin e kur por edhe në rrjetet sociale.
Femrat e kanë krijuar këtë listë por gjithcka do të varet nga femrat të cilat e kanë mundësinë që të votojnë dhe ta zgjedhin më të mirën.

Në këtë listë do ti gjeni Beyonce’n, Kim Kardashian, Amber rose, Jennifer Lopez etj.
Shikoni fotot më poshtë dhe gjykoni vetë.

Duke klikuar Këtu mund të votoni

gara1 gara2 gara3 gara4 gara5 gara6 gara7 gara8 gara9 gara10 gara11 gara12 gara13 gara14 gara15 gara16 gara17 gara18

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kjo sjellje toksike në punë dëmton shëndetin tonë mendor

Kjo sjellje toksike në punë dëmton shëndetin tonë mendor

Koha e ushqimit mund të ndikojë në plakjen më të shpejtë

Koha e ushqimit mund të ndikojë në plakjen më të shpejtë

Pse duhet t’i hekurosni rrobat mbrapsht?

Pse duhet t’i hekurosni rrobat mbrapsht?

Tregu evropian i telefonave po shënon tremujorin e parë më të keq që nga viti 2013

Tregu evropian i telefonave po shënon tremujorin e parë më të keq që nga viti 2013

Studimi i ri: Nëse pini pije të gazuara, rrezikoheni të prekeni nga kanceri

Studimi i ri: Nëse pini pije të gazuara, rrezikoheni të prekeni nga kanceri

Sa e dëmton duhani shëndetin tonë mendor?

Sa e dëmton duhani shëndetin tonë mendor?

Përdorimi i vajit të ullirit në flokët e thata

Përdorimi i vajit të ullirit në flokët e thata

Ushqimet që ndihmojnë në rritjen e përqendrimit

Ushqimet që ndihmojnë në rritjen e përqendrimit

Gjendet origjina e pandemisë më të rëndë që ka kaluar njerëzimi

Gjendet origjina e pandemisë më të rëndë që ka kaluar njerëzimi

15 shprehjet më romantike të filmave të të gjitha kohërave

15 shprehjet më romantike të filmave të të gjitha kohërave

Koha e shalqirit, por çfarë i ndodh trupit kur e konsumoni?

Koha e shalqirit, por çfarë i ndodh trupit kur e konsumoni?

Këshilla të vlefshme para se të filloni zyrtarisht procesin e nxirjes

Këshilla të vlefshme para se të filloni zyrtarisht procesin e nxirjes

Truke të thjeshta për të eliminuar kilet e tepërta para plazhit

Truke të thjeshta për të eliminuar kilet e tepërta para plazhit

Si ta hapni kapakun e kavanozit në sekondë: Pa thikë dhe pa u munduar

Si ta hapni kapakun e kavanozit në sekondë: Pa thikë dhe pa u munduar

Disa ide se si të lini cigaren

Disa ide se si të lini cigaren

​Lista e ushqimeve që ulin rrezikun nga kanceri

​Lista e ushqimeve që ulin rrezikun nga kanceri