Gara për të pasmet më të mira në botë (Foto)

E publikuar: 14/03/2015 00:19
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Tani është zyrtare: Prapanica e madhe e ka mundur modelin e deritashëm të vijave perfekte trupore.

Pra kush e ka më të mirën?
2014-ta ishte viti kur ‘belfie’ u bë e famshme, gjithashu edhe rritja shumë e madhe (44%) e ndërhyrjeve në prapanicë.

Cdo ditë e më shumë të famshme po zgjedhin ta përqafojnë madhësinë në të pasmet e tyre, femrat kanë krijuar një listë me të pasmet më të bukura në qilimin e kur por edhe në rrjetet sociale.
Femrat e kanë krijuar këtë listë por gjithcka do të varet nga femrat të cilat e kanë mundësinë që të votojnë dhe ta zgjedhin më të mirën.

Në këtë listë do ti gjeni Beyonce’n, Kim Kardashian, Amber rose, Jennifer Lopez etj.
Shikoni fotot më poshtë dhe gjykoni vetë.

Duke klikuar Këtu mund të votoni

gara1 gara2 gara3 gara4 gara5 gara6 gara7 gara8 gara9 gara10 gara11 gara12 gara13 gara14 gara15 gara16 gara17 gara18