Foto/ Me rroba banjo në pushime, Ilnisa dhe Meritoni ndajnë momente romantike së bashku

E publikuar: 29/06/2024 03:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi

Çifti i famshëm i Big Brother VIP Albania, Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi po bëjnë bujë në rrjetet sociale me mometet e bukura që kalojnë së bashku, por edhe fotot pikante.

Së fundmi, Ilnisa ka publikuar disa fotografi nga pushimet e tyre, ku çifti duket të jetë duke kaluar një kohë të mrekullueshme. Në një ndër to, Ilnisa shihet duke kaluar kohë relaksi në krah të të dashurit të saj, Meritonit.

Foto nuk kanë munguar as para paqyrës, ku të dy duken më në formë se kurrë./tch