Fansi “prek” të pasmet Rita Orës teksa po performonte në skenë, ky është reagimi i saj /Video

E publikuar: 29/05/2024 00:06
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka postuar në InstaStory një video të pazakontë.

Teksa artistja po performonte në një ndër koncertet e saj, një person është afruar duke inskenuar rrahjen e të pasmeve të këngëtares.

Ndërsa qeshte dhe dridhte të pasmet, Rita ka vazhduar performancën e saj

Veprimi i Ritës është komentuar pozitivisht nga fansat e këngëtares.

Gatimet tona pjekën në prush, prandaj edhe janë më të shijshme!

Posted by Pep's Taverna on Tuesday, April 28, 2020