Facebook del me një njoftim për përdoruesit

E publikuar: 05/03/2024 19:58
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Facebook ra nga sistemi, ky rrjet social nuk funksionoi për rreth një orë.

Lidhur me këtë pengëse që u ndodhi përdoruesve të tij, Facebook ka dalë me një njoftim.

“Dhe ne jemi kthyer. Na vjen keq për ata që nuk mundën të hynin në Facebook më herët sot”, thuhet në njoftim.