Efi shpallet finalistja e dytë e Big Brother Vip, largohen nga shtëpia Kiara dhe Bledi

E publikuar: 22/04/2023 23:59
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Efi shpallet finalistja e dytë e Big Brothër Vip. Si pasojë largohen nga shtepia Kiara dhe Bledi.

Efi ishte në televotim me Kiarën, Bledin dhe Qetsorin ku njëri prej tyre do shpallej finalist.

Duke qenë se Efi, Kiara dhe Bledi ishin tre të rikthyerit në shtëpinë e Big Brother vetëm njëri prej tyre do mund të shkonte në finale dhe me shpalljen e Efit finaliste rrugëtimi i Kiarës dhe Bledit ndërpritet aty.