E shantazhoi me publikim të fotografive, arrestohet në Prishtinë shtetasi i Shqipërisë

E publikuar: 20/11/2023 19:50
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Sot në Prishtinë është arrestuar një person shtetas i Shqipërisë nën dyshimin për veprat shtrëngim dhe kanosje.

”Personi i dyshuar përveç që ka kanosur viktimën i njëjti ka detyruar që të mabajnë një lidhje pa vullnetin e saj duke e shantazhuar me publikimin e disa fotografive”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Tutje bëhet e ditur se i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.