E pazakontë/ Italiani i humbur prej javësh pasi ra në dashuri me “Dua Lipën” në Facebook! I dërgoi 5 mijë euro, por pasi ajo u zhduk…

E publikuar: 12/04/2024 15:33
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Një mister ka pushtuar mediat e opinionin Italian dhe ka të bëjë me zhdukjen e një burri të quajtur Gianfranco Bonzi.

Një mister ka pushtuar mediat e opinionin Italian dhe ka të bëjë me zhdukjen e një burri të quajtur Gianfranco Bonzi.

Ai është zhdukur që nga 23 marsi i këtij viti në rrethana të pa qarta dhe familjarët nuk kanë pasur asnjë shenjë apo kontakt me të që prej asaj dite.

Ky rast u bë i famshëm në mediat italiane për shkak të disa episodeve që besohet që lidhen me zhdukjen e italianit.