E marrin me dhunë femrën në hotel, i arreston Policia e Kosovës

E publikuar: 19/03/2015 11:31
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Gjakovë pasi të njëjtit duke e shantazhuar dhe kanosur kane futur në veturën e tyre një femër.

Më pas, të dyshuarit kishin dërguar viktimën në një hotel dhe njëri nga te dyshuarit e ka detyruar të bëjë marrëdhënie seksuale pa dëshirën e saj, shkruan Zëri.

Viktima është dërguar në ekzaminim mjekësorë, ndërsa me urdhër të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje. /Zëri/