Dua Lipës i dedikohet pullë postare, këngëtarja shprehet e emocionuar dhe falënderuese

E publikuar: 06/08/2022 15:41
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Posta e Kosovës ka lansura pullën postare “Dua Lipa”.

Me këtë rast këngëtarja me famë botërore, tha se ndihet e emocionuar dhe falënderuese për nderin që i është bërë.

Këngëtarja e hitit “Levitating” tha se do të vazhdojë ta përfaqësojë Kosovën në mënyrë sa më të mirë.

“Faleminderit shumë, nuk kam fjalë. Do të vazhdojë të këndojë që ta ngris Kosovën sa më lartë”.

Dua ka preforumar në natën e parë të Festivalit Sunny Hill që po mbahet në Prishtinë nga 4 deri më 7 gusht.

Të premten presidentja Vjosa Osmani, e nderoi këngëtaren me titullin Ambasadore Nderi e Republikës së Kosovës.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!