Dua Lipa shfaqet në bikini në qytetin e famshëm italian (FOTO)

E publikuar: 28/08/2017 08:45
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Këngëtarja kosovare Dua Lipa duket se është lodhur nga angazhimet e shumta muzikore që ka pasur këtë vit prandaj ka vendosur të pushoj pak.

Ajo po qëndron këto ditë në Itali dhe atë, në vendet më të bukura bregdetare të këtij shteti, shkruan arbresh.info.

Bukuroshja 21 vjeçare pas qëndrimit në Kapri është zhvendosur në Positano prej nga ka publikuar një foto ku shfaqet veshur me bikini dhe tejet e bukur./arbresh.info/