Di Maria në shitje për të mbërritur te Bale

E publikuar: 08/03/2015 11:47
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Tjetër ide e çmendur e Manchester United. Sipas asaj që shkruan tabloidi nbritanik “Daily Express”, “Djajtë e Kuq” janë të gatshëm të shesin Angel Di Marian që merkaton e ardhshme me qëllim plotësismin e shifrës për të marrë nga Real Madrid Gareth Bale.

PSG ka kohë që interesohet për argjentinasin, i cili mbërriti në “Old Trafford” për shumën e 60 milionë sterlinave.

Priten zhvillime të reja në javët dhe muajt në vazhdim.