Dalin pamjet shokuese se si P. Diddy e rrahu ish të dashurën, Cassie /Video

E publikuar: 17/05/2024 22:19
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

CNN ka publikuar pamje shokuese se si Sean “Diddy” Combs, e ka kapur dhe e ka tërhequr zvarrë të dashurën e tij të atëhershme, Cassie Ventura.

Pamjet, të përpiluara nga kënde të shumta kamerash të datës 5 mars 2016, duket se tregojnë reperin gjatë një incidenti që, sipas ankesës së Venturas, ndodhi në hotelin InterContinental tashmë të mbyllur në Century City, Los Angeles.

Në video, Ventura del nga një dhomë hoteli dhe ecën. Combs, duke mbajtur një peshqir rreth belit, vrapon në korridor pas Venturës. Ai e kap atë nga pjesa e pasme e qafës dhe e hedh në dysheme. Duke mbajtur ende peshqirin e tij të mbyllur me njërën dorë, ai më pas kthehet për ta goditur me shkelm, siç shihet në pamjet e siguruara nga CNN.

Ndërsa Ventura është në tokë, Combs e merr një çantë dhe valixhen nga dyshemeja pranë ashensorëve.

Ai kthehet dhe e godet përsëri Venturën ndërsa ajo shtrihet pa lëvizur në dysheme. Më pas ai e tërheq zvarrë Venturan me xhupin e saj drejt një dhome përpara se të largohet.

Ventura më pas shihet duke u ngritur ngadalë. Ajo mbledh sendet nga dyshemeja dhe lëviz për të marrë një telefon në murin e korridorit pranë ashensorëve.

Ventura, e cila arriti një marrëveshje të pazbuluar me Combs, nuk pranoi të komentojë videon e siguruar nga CNN.

Combs i ka mohuar më parë akuzat e Venturës.

Klikoni këtu për VIDEO

Gatimet tona pjekën në prush, prandaj edhe janë më të shijshme!

Posted by Pep's Taverna on Tuesday, April 28, 2020