Cuadrado realizon një nga golat më të bukur të këtij viti

05.12.2021 21:37
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Cuadrado realizon një nga golat më të bukur të këtij viti

Juventusi ka kaluar në epërsi si nikoqir i Genoas, në ndeshjen e vlefshme për javën e 16 në Serie A.

Juan Cuadrado ka realizuar në minutën e nëntë një gol absolutisht spektakolar direkt nga këndorja.

Derisa pritej të gjente kokën e ndonjë bashkëlojtari, anëtari i Biankonerëve gjeti rrjetën.

Natyrisht se lojtarët e Juventusit u zunë në befasi, pasi nuk pritej që ky top të shkonte në rrjetë. /Telegrafi/

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Cuadrado realizon një nga golat më të bukur të këtij viti

Cuadrado realizon një nga golat më të bukur të këtij viti

Orteku në Austri vret pilotin 19-vjeçar të Motcrossit

Orteku në Austri vret pilotin 19-vjeçar të Motcrossit

Sonte pritet të lëshohet në punë Blloku A4 i Termocentralit ‘Kosova-A’

Sonte pritet të lëshohet në punë Blloku A4 i Termocentralit ‘Kosova-A’

Aplikimi për shtesa të fëmijëve, lejohet edhe për këto raste të veçanta

Aplikimi për shtesa të fëmijëve, lejohet edhe për këto raste të veçanta

“Ngritja enorme e çmimeve dhe jostabiliteti ekonomik”, AAK-ja mban tryezë diskutimi

“Ngritja enorme e çmimeve dhe jostabiliteti ekonomik”, AAK-ja mban tryezë diskutimi

Mashtrimi i qytetarëve me telefona nga shitësit e Mobil Shop-ave (VIDEO)

Mashtrimi i qytetarëve me telefona nga shitësit e Mobil Shop-ave (VIDEO)

Nga nesër ndryshon gjithçka rreth termineve për viza pune në Gjermani, kështu mund të aplikoni

Nga nesër ndryshon gjithçka rreth termineve për viza pune në Gjermani, kështu mund të aplikoni

Guvernatori Mehmeti: Rritja ekonomike gati 10%, remitencat deri në 15% më shumë

Guvernatori Mehmeti: Rritja ekonomike gati 10%, remitencat deri në 15% më shumë

Kryetari i BCCK takohet me të dërguarin e kryeministrit për tregti në Ballkanin Perëndimor

Kryetari i BCCK takohet me të dërguarin e kryeministrit për tregti në Ballkanin Perëndimor

Jasharaj: Po flas nga autobusi Prishtinë – Pejë, paratë në bankë i ruaj për varrimin tim

Jasharaj: Po flas nga autobusi Prishtinë – Pejë, paratë në bankë i ruaj për varrimin tim

KESCO: Jemi duke importuar me çmime mbi 300 euro, po e faturojmë te konsumatorët për 60 euro

KESCO: Jemi duke importuar me çmime mbi 300 euro, po e faturojmë te konsumatorët për 60 euro

Miratohet buxheti për vitin 2022 – opozita e kundërshton, Murati e vlerëson të balancuar

Miratohet buxheti për vitin 2022 – opozita e kundërshton, Murati e vlerëson të balancuar

A do të ketë rritje çmimesh pas Vitit të Ri, flet Ramiz Kelmendi

A do të ketë rritje çmimesh pas Vitit të Ri, flet Ramiz Kelmendi

ATK-ja synon që deri në fund të vitit të grumbullojë 596 milionë €, rritet numri i punëtorëve të formalizuar

ATK-ja synon që deri në fund të vitit të grumbullojë 596 milionë €, rritet numri i punëtorëve të formalizuar

Bajrami: Qeveria të mos krekoset në fushatë për rritjen ekonomike, nuk ka merita

Bajrami: Qeveria të mos krekoset në fushatë për rritjen ekonomike, nuk ka merita

Edhe taksitë ilegalë shtrenjtojnë çmimin

Edhe taksitë ilegalë shtrenjtojnë çmimin