Cuadrado më i miri: Juventus 2-0 Genoa, notat e lojtarëve

06.12.2021 02:03
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Cuadrado më i miri: Juventus 2-0 Genoa, notat e lojtarëve

Juventusi ka fituar 2-0 ndaj Genoas në kuadër të javës së 16-të në Serie A.

Golat për Zonjën e Vjetër i shënuan Juan Cuadrado dhe Paulo Dybala.

Juventusi ishte ekip më i mirë në fushë dhe mori notën e përgjithshme 7.21, me Genoan që u vlerësua 6.63.

Lojtari me paraqitjen më të mirë në këtë takim ishte Cuadrado, që u notua me 8.3.

Në anën tjetër, dështimi i kësaj përballje doli të ishte Manolo Portanova, që u vlerësua me 6.0.

Vlerësimi i lojtarëve të tjerë i të dyja skuadrave:

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Cuadrado më i miri: Juventus 2-0 Genoa, notat e lojtarëve

Cuadrado më i miri: Juventus 2-0 Genoa, notat e lojtarëve

Lewandowski vendos rekord të ri në Bundesliga

Lewandowski vendos rekord të ri në Bundesliga

Hearn zbulon shumën e majme për të cilën Joshua do e lejonte përballjen e unifikuar mes Furyt dhe Usyk

Hearn zbulon shumën e majme për të cilën Joshua do e lejonte përballjen e unifikuar mes Furyt dhe Usyk

Qysh në ndeshjen e parë, Rangnick tregon se si duhet luajtur me presion të lartë ndaj kundërshtarit

Qysh në ndeshjen e parë, Rangnick tregon se si duhet luajtur me presion të lartë ndaj kundërshtarit

Jasharaj i kundërpërgjigjet Kurtit, thotë se nuk është çështje e tij që t’i caktojë udhëheqësit e sindikatave

Jasharaj i kundërpërgjigjet Kurtit, thotë se nuk është çështje e tij që t’i caktojë udhëheqësit e sindikatave

Shumë punëtorë mbetën pa punë gjatë vitit 2021, pritet që shkalla e varfërisë në vend të rritet edhe më shumë

Shumë punëtorë mbetën pa punë gjatë vitit 2021, pritet që shkalla e varfërisë në vend të rritet edhe më shumë

Jude Bellingham nën hetime pas komenteve për kurdisje të ndeshjeve gjatë një interviste pas ndeshjes

Jude Bellingham nën hetime pas komenteve për kurdisje të ndeshjeve gjatë një interviste pas ndeshjes

Cuadrado realizon një nga golat më të bukur të këtij viti

Cuadrado realizon një nga golat më të bukur të këtij viti

Orteku në Austri vret pilotin 19-vjeçar të Motcrossit

Orteku në Austri vret pilotin 19-vjeçar të Motcrossit

Sonte pritet të lëshohet në punë Blloku A4 i Termocentralit ‘Kosova-A’

Sonte pritet të lëshohet në punë Blloku A4 i Termocentralit ‘Kosova-A’

Aplikimi për shtesa të fëmijëve, lejohet edhe për këto raste të veçanta

Aplikimi për shtesa të fëmijëve, lejohet edhe për këto raste të veçanta

“Ngritja enorme e çmimeve dhe jostabiliteti ekonomik”, AAK-ja mban tryezë diskutimi

“Ngritja enorme e çmimeve dhe jostabiliteti ekonomik”, AAK-ja mban tryezë diskutimi

Mashtrimi i qytetarëve me telefona nga shitësit e Mobil Shop-ave (VIDEO)

Mashtrimi i qytetarëve me telefona nga shitësit e Mobil Shop-ave (VIDEO)

Nga nesër ndryshon gjithçka rreth termineve për viza pune në Gjermani, kështu mund të aplikoni

Nga nesër ndryshon gjithçka rreth termineve për viza pune në Gjermani, kështu mund të aplikoni

Guvernatori Mehmeti: Rritja ekonomike gati 10%, remitencat deri në 15% më shumë

Guvernatori Mehmeti: Rritja ekonomike gati 10%, remitencat deri në 15% më shumë

Kryetari i BCCK takohet me të dërguarin e kryeministrit për tregti në Ballkanin Perëndimor

Kryetari i BCCK takohet me të dërguarin e kryeministrit për tregti në Ballkanin Perëndimor