“Çmendet” studentja serbe, ja si shkon në Fakultet (Foto)

E publikuar: 19/03/2015 12:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Portalet serbe kanë publikuar një fotografi interesante, ku shihet një vajzë me veshje “hot” deri sa shkon në provim.

Kodi i veshjes në Univerzitetin e Beogradit, respektivisht në Fakultetit Juridik nuk ia ndalon kësaj vajze këtë veshje.

Kësisoj, muk ka informata nëse personi në fotografi kaluar me sukses provimin dhe nëse ajo mund të pritet së shpejti në një nga gjykatat në territorin e Serbisë./zeri/

Image