Ciao Inzaghi?

E publikuar: 16/03/2015 21:53
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Filippo Inzaghi drejt largimit nga Milani.

Krerët e Milanit pritet të bëjnë ndryshime në bankën rezervë të tyre pas humbjes së fundit të Fiorentinës.

Rossonerët pësuan 2:1 nga Viola, edhe pse deri në fundin e ndeshjes ishin në epërsi dhe një fakt i tillë ka zemëruar tejmase krerët e klubit.

Kësisoj, një shkarkim i Filippo Inzaghit mund të pritet gjatë kësaj jave.