Kuriozitete
Prej 20 vitesh shkonte shpesh në banjë, ja çfarë i gjejnë mjekët në bark
Nusja kapet mat, ja çfarë i bënte vjehrrës
E dini ç’ndodhi më pas, me çiftin që u kap duke bërë seks në zyrë? (FOTO)
Bebja e mrekullisë lind pa hundë (Foto)
Shqiptari Action Bronson provon pornografinë përmes realitetit virtual (Video +18)
Dëshironi që kjo femër seksi t’jua lajë makinën? (VIDEO)
E çuditshme, fëmija lind me numrin 12 në ballë
Maratona e sondës së NASA-s në Mars
Hëngri 16 plumba por kjo i mjaftoi të fitonte 5.5 milionë $
Rreh mësuesen barbarisht në klasë se i shkonte me burrin [VIDEO]
Seks në motor! (Foto)
10 shtetet më të lumtura në botë (Video)
Test i paparë: Nëse i përgjigjeni gabimisht këtyre 5 pyetje, jeni budalla!
Shtëpia e së ardhmes, zhvendoset brenda 24 orëve
Kozakët ndërtojnë një bust të “perandorit romak”, Putin
Seks në Big Brother! Nis të nxehet loja (VIDEO)
Ia preki pak prapanicën: Kështu e priti presidenti gjerman homologen kroate (Foto)
Fenomen i rrallë mes rrufesë dhe vullkanit
Polici i hoqi brekët dhe më pas…… (Video)
Në shikim të parë, asgjë nuk duket e çuditshme, por …! (FOTO
Po t’i bëni këto foto gjoksit, rrezikoni burg (Foto)
Shikoni si stërviten këto ushtarë korean (VIDEO)
BBC: Ja çfarë përjeton kur ti të vdesësh. Lexo eksperiencat e 7 njerëzve që kanë qenë afër vdekjes
Këto nudo janë maskuar në natyrë (foto)
10 njerëzit më të zgjuar në botë
Mund të njohësh Ronnie dhe Donnie, binjakët siamezë më të vjetër në botë
Të flasim për dhunën e grave ndaj burrave!​ [KUJDES: PAMJE SHQETESUESE]
Pensionistja Zvicërane ëndërron që të ketë një WC! (Foto)
Trajneri hedh në shesh futbollistin 7-vjeçar
Djalit 6 vjeçar ia prenë dorën sepse ka lëkurë të pasur
Babai rrah për vdekje pedofilin që i ngacmonte vajzën (Foto/ Video+18)
Sa tullumbace me ujë mund të ndalojnë një plumb?
Gruaja turke, Vesile Akin 35 vjet pune si gomiste
E çuditshme por ndodh. Francezët hanë më shumë pica se italianët
E mban peng me pistoletë, në rrugët e qytetit (VIDEO)
Çel varrin e të atit për të kërkuar pasurinë, gjen…
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari