Burri në Tiranë, unë me tjetrin në plazh

21.03.2015 21:23
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Burri në Tiranë, unë me tjetrin në plazh

U dashurova me një djalë kur isha 18 vjeçe. Pasi kaluam 4 vjet së bashku, vendosem t’i njoftonim familjet tona për këtë dhe pas 3 muajve u fejuam. Edhe si të fejuar i kaluam 3 vite. Pasi u martuam shkuam në muajin e mjaltit, në Liqenin e Pogradecit dhe atje ndodhi ajo që tash nuk do të dëshiroja të ndodhte…

Gjetëm një shtëpi private dhe të lodhur nga rruga, pasi hymë në dhomë, menjëherë na zuri gjumi. Të nesërmen dolëm në plazh, ashtu siç bëmë edhe ditëve të tjera. Në ditën e pestë burrin tim e thirri një shok i ngushtë i tij, i cili kishte qenë në shkollë me të dhe duhej të takohej patjetër me të në Tiranë, shkaku i një pune urgjente që kishin…

Im burrë me veturë u nis për në Tiranë, kurse unë edhe më tutje mbeta në plazh, për të shëtitur.

Ndërkohë, në plazh shëtiste edhe një djalosh, rreth të tridhjetave. Pas një kohe u shtri afër meje që të rrezitej. Kishte trup muskulor dhe kjo bëri që t’i afrohesha edhe më afër, aq sa edhe ai e kuptoi se kisha dëshirë të isha me të…

Pasi ndezëm nga një cigare, pash se shikimin nuk e hiqte dot nga sytë e mi. Kjo bëri që t’i jepja komplimente për trup të bukur që kishte…

Dhe, pa një e pa dy më është afruar edhe më afër, më puthi në qafë, pastaj në buzë dhe përfunduam pas shkurreve që ndodheshin pak më larg plazhit…/Kosovarja/

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kjo sjellje toksike në punë dëmton shëndetin tonë mendor

Kjo sjellje toksike në punë dëmton shëndetin tonë mendor

Koha e ushqimit mund të ndikojë në plakjen më të shpejtë

Koha e ushqimit mund të ndikojë në plakjen më të shpejtë

Pse duhet t’i hekurosni rrobat mbrapsht?

Pse duhet t’i hekurosni rrobat mbrapsht?

Tregu evropian i telefonave po shënon tremujorin e parë më të keq që nga viti 2013

Tregu evropian i telefonave po shënon tremujorin e parë më të keq që nga viti 2013

Studimi i ri: Nëse pini pije të gazuara, rrezikoheni të prekeni nga kanceri

Studimi i ri: Nëse pini pije të gazuara, rrezikoheni të prekeni nga kanceri

Sa e dëmton duhani shëndetin tonë mendor?

Sa e dëmton duhani shëndetin tonë mendor?

Përdorimi i vajit të ullirit në flokët e thata

Përdorimi i vajit të ullirit në flokët e thata

Ushqimet që ndihmojnë në rritjen e përqendrimit

Ushqimet që ndihmojnë në rritjen e përqendrimit

Gjendet origjina e pandemisë më të rëndë që ka kaluar njerëzimi

Gjendet origjina e pandemisë më të rëndë që ka kaluar njerëzimi

15 shprehjet më romantike të filmave të të gjitha kohërave

15 shprehjet më romantike të filmave të të gjitha kohërave

Koha e shalqirit, por çfarë i ndodh trupit kur e konsumoni?

Koha e shalqirit, por çfarë i ndodh trupit kur e konsumoni?

Këshilla të vlefshme para se të filloni zyrtarisht procesin e nxirjes

Këshilla të vlefshme para se të filloni zyrtarisht procesin e nxirjes

Truke të thjeshta për të eliminuar kilet e tepërta para plazhit

Truke të thjeshta për të eliminuar kilet e tepërta para plazhit

Si ta hapni kapakun e kavanozit në sekondë: Pa thikë dhe pa u munduar

Si ta hapni kapakun e kavanozit në sekondë: Pa thikë dhe pa u munduar

Disa ide se si të lini cigaren

Disa ide se si të lini cigaren

​Lista e ushqimeve që ulin rrezikun nga kanceri

​Lista e ushqimeve që ulin rrezikun nga kanceri