Bruno Pollogati – eliminohet nga Big Brother VIP Kosova

E publikuar: 10/03/2023 23:55
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Bruno është banori i cili është eliminuar sonte nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova.

Ai ka pasur momente shumë të bukura dhe interesante brënda kësaj shtëpie.

E këto momente të tij, mund t’i shihni në videon e mëposhtme.