Billie del pa jelek në qytet (Foto)

E publikuar: 26/01/2018 22:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Billie Faiers ka vazhduar që të ekspozojë gjoksin e saj të jashtëzakonshëm derisa është dal pa jelek në qytet dhe vetëm me një palë pantallona.

Ajo pak para kësaj ishte parë me pushime në Maldive ku ishte bashkë më të fejuarin e saj Greg Shepherd dhe fëmijët e saj.

Por, këtë të premte Billie është parë ndryshe pasi që ka pozuar për një linjë të modës në Londër, ku edhe ka ekspozuar gjoksin e saj të madh.

Ish ylli i Towie edhe njëherë ka shfaqur aftësitë e saj prej modele, por vëmendja kryesore e mediave ishte të gjoksi i saj.