Bilanci, 28 të vdekur nga sulmet terroriste në Bruksel

E publikuar: 22/03/2016 12:53
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Raportet e fundit flasin për të paktën 28 persona të vrarë dhe dhjetëra të plagosur në Bruksel, pas një seri sulmesh terroriste që goditin aeroportin e qytetit dhe një stacion të metrosë në afërsi të selisë së BE-së.