“Big Brother” fillon së shpejti

E publikuar: 20/04/2016 12:07
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Së shpejti në Top Channel rinis spektakli më i ndjekur i shqiptarëve kudo ndodhen.

Nëse dëshiron famë, pushtet dhe para’, ateherë apliko tani për të qenë pjesë e eksperiencës më të jashtëzakonshme të jetës tënde, prej së cilës asgjë nuk do të jetë si më parë.

Koha është tani! “Big Brother 9” së shpejti vetëm në Top Channel!

Veseli, djali nga Prizreni është fituesi i edicionit të fundit të “Big Brother Albania”.